Mr. Deejay blog:
Ez pedig én vagyok…
Ezen a képen, egyemista koromban, amikor kazettáról zenéltem. Még ilyen dús barna hajam volt, nem olyan, mint ma.
Szerencsére az igazi emlékek nem szürkülnek, és itt éppen egy régi partin celebráltam magnó deckekkel, kazettáról, ahogy annak idején dukált. Felül a fekete doboz az első igazi keverőm volt, profi a maga nemében, mert ha megszólalt a mikrofon, automatikusan lehalkította a zenét. Ilyen volt Bétótnak is a Poptarisznyában, úgyhogy gondolhatod. Büszke is voltam rá!
A másik képen az a keverő látszik, amivel manapság a partit vezénylem, a kettő között ránézésre is nagy különbség van. Ez is modernnek számít, bár ez nem keveri le a zenét magától, ha megszólal a miki, ennek ellenére jól teszi a dolgát. Gyakran bűvölöm.
Mondta is egy barátom, – Hülye vagy Gábor, egy ilyen buliba mindenki szórakozni megy, Te meg dolgozni. Mert, hogy Te dolgozni mész oda…, nem veszed észre? – Ez érdekes, eszembe sem jutott. Igaz, hétköznap sem nyavalygok, hogy már megint hétfő van, örömmel teszem a dolgomat. Akkor most mi a munka, és mi a szórakozás?
Most mondd meg, szerinted dolgozni megyek oda, vagy szórakozni?


Diszkó kultúra az egyetemeken a 80-as, 90-es években
Az egyetemeken a 80-as évek végén a diszkó klubok szerves részét képezték a hallgatói életnek, és különleges élményt nyújtottak a diákoknak. Ebben az időszakban a diszkók jellemzően magával ragadó zenei kínálattal, kreatív világítással és színes társasági élményekkel váltak népszerűvé. Néhány gondolat erről a korszakról:
A diszkó klubok a legfrissebb diszkózenékkel várta a diákokat, beleértve a szintipop, eurodiszkó és más divatos műfajokat. A táncparkett gyakran teljesen megtelt, és a diákok élvezték az egyedi táncstílusokat és az együtt töltött vidám pillanatokat.
Az 80-as évek divatja, a csillogó és színes ruhák, a magas sarkú cipők és a hangsúlyos ékszerek mind megjelentek a diszkó klubokban. Az öltözködési stílus hozzájárult a bulik egyediségéhez és a közös élmények megosztásához.
A diszkó klubok a társasági élet központjává váltak az egyetemi hallgatók számára. A diákok barátaikkal, új ismeretségekkel és különböző társadalmi csoportokkal találkoztak, ami hozzájárult az egyetemi közösség szorosabbra fonódásához.
Az egyetemi diszkók és az ebben az időszakban megtapasztalt élmények ma is sokak számára jelentenek nosztalgikus visszaemlékezést. Az egyetemista évek alatt megtapasztalt élmények életre szóló barátságokat és emlékezetes pillanatokat teremtettek.
Az egyetemi diszkó klubok a 80-as évek végén tehát nemcsak a zenei és táncos élmények helyszínei voltak, hanem az egyetemi élet szerves részét is képezték, kiegészítve az egyetemista évek szórakoztató és társasági dimenzióját.
Klassz hangulat
a Te partidon is!
Már évtizedek óta az a mániám, hogy zenével szórakoztatom a társaságot, ezzel fűtöm a bulik hangulatát. Már alig várom, hogy következő alkalom érkezzen, lehet, hogy a te partid lesz az?
Mert ha igen, olyan hangulattal koronázom meg rendezvényedet, amire még sokáig emlékezni fog minden meghívott!
„Mikor lesz legközelebb? Mert ez nagyon jó buli volt!”
mondta legutóbb Gyurkovics Erika, aki már több ilyen partin vendégünk volt.

Frenetikus partira készülsz? Jó helyen vagy!
Jelezd nekem, itt és most, a részleteket pedig egyeztetjük.
Elsősorban Nyíregyháza környékén ajánlom magamat céges rendezvények, baráti összejövetelek, esküvők zenei programjának vezénylésére. Küldd el kérdésedet, igényedet első lépésként. Üzeneted után hamarosan visszajelzek!